Pass

Çaycuma Oktay ve Olcay Yurtbay Anadolu Lisesi öğrencileri sosyal sorumluluk projesi çerçevesinde Beden Eğitimi öğretmeni Özgül Dede nezaretinde Çaycuma Gençlik Merkezi bahçesine ağaç diktiler.

Çaycuma Gençlik ve Spor Müdürlüğü ve Gençlik Merkezi çalışanlarının da katıldığı ağaç dikiminde, öğrenciler günümüzde yaşam alanlarında hava kirliliğinin arttığını ve nefes alınamaz bir hale gelindiğini belirttiler. Çevreyi güzelleştirmenin yanında ilerde oksijen deposu olarak ağaçlara ihtiyaç olduğunu belirten öğrenciler ağaç dikiminden sonra öğretmenleri ile Çaycuma Gençlik Merkezi önünde beraber resim çektirdiler.


Haber Okunma Sayısı : 1994
13.11.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın