Pass

Çaycuma’da geçen hafta Zonguldak-Bartın karayolunda, 47 yaşındaki Erol O. yönetimindeki 67 DH 575 plakalı otomobil, sürücüsünün direksiyon hâkimiyetini kaybetmesi sonucu takla atmıştı.

Kazada otomobilde bulunan 31 yaşındaki Şenay Saka, aracın ön camından fırlayarak ağır yaralanmıştı. Sürücü Erol O., Çaycuma Devlet Hastanesi’ne, durumu ağır olan Şenay S. ise, Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Uygulama ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılmıştı.

Bir haftadır yoğun bakımda olan Şenay Saka hayatını kaybetti. Araç sürücüsü Erol O., jandarma ekiplerinin yaptığı operasyonla Devrek’te gözaltına alındı. İfadesi için Çaycuma’ya getirilen Erol O., adliyeye sevk edildi. Erol O., savcılıktaki ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

Hayatını kaybeden Şenay Saka’nın Çaycuma Sevgi Evleri’nde, sürücü Erol O.’nun ise Çaycuma Huzurevi’nde çalıştığı öğrenildi. Şenay Saka, Çaycuma’ya bağlı Şeyhler Köyü’nde toprağa verildi. Eşinden bir süre önce boşanan Şenay Saka, bir çocuk annesiydi.


Haber Okunma Sayısı : 3668
12.11.2015benan saka
Benin halamdi o canim halam nun olmamaliydi sen daha cok kücüktün kizin canim kusenim daha cok kücüktü sen niye veffat ettin srnsiz yasayamam ben senin yerine ben ölmeliydim

Kimden: Misafir | Zaman: 17.11.2015 16:40

Bu inceleme faydalı oldu mu ? Evet  Hayır (0 / 0)
Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın