Pass

Çaycuma TSO Yöneticileri ve Çaycuma’da şubesi bulunan bankaların yöneticileri bir araya gelerek içinde bulunduğumuz finansal durumu ve Çaycuma TSO üyelerinin finansman ihtiyaçlarını değerlendirdiler.

Toplantıya ev sahipliği yapan Çaycuma TSO Yönetim Kurulu Başkanı Rifat Sarsık ile Meclis Başkanı Erdoğan Güney, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ergün Çelik, Yönetim Kurulu Üyeleri Halil Akcan, Murat Çarşanbalı ve Göksel Güneş ile Ziraat Bankası Müdürü Ünal Demir, T. Halk Bankası Müdürü Erol Demirel, T. Vakıflar Bankası Müdürü Erdem Başoğlu, T. İş Bankası Müdürü Şükran Çamurlu, T. Garanti Bankası Müdürü Ayşe Saltoğlu, Finansbank Müdürü F. Türkay Topaloğlu, Denizbank Müdürü Yaşar Acar katıldı.

Toplantıda ülkemizin içinde bulunduğu finansal ortamdaki kriz olasılıklarını, bankaların firmalara sağladığı finansal destekleri, Çaycuma TSO üyelerinin genel finansal ihtiyaçları gibi konular ele alınarak karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Çaycuma TSO Başkanı Rifat Sarsık toplantı sonrasında şunları söyledi: “Çaycuma’nın ekonomisi ile ilgili durum değerlendirmesi yapmak üzere değerli banka müdürlerimizle bir araya geldik. Öncelikle katılımları için kendilerine bir kez daha teşekkür ediyorum. Ekonomik şartların giderek zorlaştığı bir ortamda, krizin etkilerinin azaltılması ile ilgili üyelerimizin ihtiyaçlarını değerlendirerek onlara uygun finansal destekleri değerlendirme imkânımız oldu. Bu akşamki toplantıda oldukça verimli bir görüş alışverişimiz oldu. Bu yüzden sayın müdürlerimizle bu toplantıları belirli aralıklarla yaparak günün koşullarına göre finansal konuları düzenli bir şekilde ele almaya karar verdik” dedi.

 


Haber Okunma Sayısı : 2149
12.11.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın