Pass

Çaycuma İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Özdemir, Çaycuma’ya bağlı Nebioğlu beldesindeki okulları ziyaret etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Özdemir, Nebioğlu İlkokulunda ve Nebioğlu Ortaokulunda incelemeler yaparak, okul yöneticilerinden okulların mevcut durumlarıyla ve ihtiyaçlarıyla ilgili bilgiler alarak okulların ihtiyaçları ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Sınıfları ziyaret edip öğrencilerle sohbet ederek, öğrencilerin genel durumlarıyla ilgili öğretmenlerinden bilgiler aldı. Daha sonra öğretmenlerle toplantı yaparak görüş fikir ve önerilerini dinledi. Öğrencilere TEOG sınavının öneminden ve kitap okumanın öneminden bahsederek “Çaycuma Okuyor” projesinin önemine değindi. Ana sınıfı öğrencilerine boyama ve etkinlik kitaplarıyla bayrak hediye etti.

Ayrıca bu ziyaret sırasında Nebioğlu Belediye Başkanı Ertan Aydoğan’ı makamında ziyaret ederek görüş eğitim öğretim ile ilgili görüş alışverişinde bulundu. Yapımı devam eden Nebioğlu Çok Programlı Lisesi inşaatında incelemeler yaptı.


Haber Okunma Sayısı : 2629
12.11.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın