Pass

Çaycuma’da Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) İl Müdürlüğü ve Ziraat Odası Başkanlığı iş birliğiyle, "Meyve Ağaçlarında Budama" kursu başladı. Çaycuma İlçe Ziraat Odası  "Tarımsal Nüfus Gençleşiyor Projesi" kapsamında, çeşitli dönemlerde çiftçilere yönelik kursların açıldığını belirtti.

Çaycuma Ziraat Odası Başkanı Rıza Çapkın yaptığı açıklamada, kurslardaki amacın genç nüfusu bilinçlendirmek olduğunu söyledi. "Esas amacımız, Üreticilerimizin daha bilinçli ve kaliteli tarım yapabilmesini sağlamak ve bilinçli çiftçi yetiştirmektir" İlçe Ziraat odası başkanı Rıza Çapkın, şunları kaydetti: " Çaycuma İlçemizde, bu projeye Merkez Çay Mahalle’mizden, Kayıkçılar, Aşağı İhsaniye, Ahatlı, Hacıibadi, Çomranlı Köylerimizden 20 kişi katıldı. Kurs gören öğrencilerimize İŞKUR tarafından ödenek ayrıldı.  Kursiyerlerimizi Ziraat mühendisi Sercan Karaca ve İş ve meslek danışmanı Gülten Akgül yetiştirmeye çalışıyor. Ağaçları Budama Kursu’ öncelikli kurslarımızdan biriydi, bu ve buna benzer kurslar vermeye devam edeceğiz" dedi.

 


Haber Okunma Sayısı : 2746
11.11.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın