Pass

Fatih Cami'si gelebilecek her türlü olumsuz olaylara karşı iç ve dış cephesine yerleştirilen kameralarla gece ve gündüz takip altına alındı. Hırsızlık olaylarının önüne geçebilmek için camiyi kamera sistemiyle donattıklarını söyleyen cami imamı Emin Berber, "Camimizde hırsızlık olaylarının yaşanmaması için kamera taktırmak istedik. Yaşanabilir hırsızlık olaylarının önlemini baştan almak için güvenlik sistemi kurduk. Caminin iç ve dışında birçok noktada güvenlik kamerası kurduk" dedi.

Çaycuma ilçe Müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu İstasyon Fatih Camiine kurulan Kamera sistemini inceleyerek Camii İmamı Emin Berber ve Müezzin Ersin Tabak’ı tebrik etti.

İlçe müftüsü Arcaklıoğlu; “Camilerde hırsızlık olur mu demeyin, Dünyanın her yerinde olumsuzluklar oluyor. Camii görevlisi Hocalarımız tedbiri önceden alarak olası bir hırsızlığı önlemişlerdir. Din görevlisi Kardeşlerimi tebrik ediyorum” dedi.

 


Haber Okunma Sayısı : 2406
11.11.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın