Pass

Spor Toto 3. Lig 1. Grup’ta mücadele eden Zonguldak Kömürspor’un ligde üst üste olumsuz sonuçlar alması üzerine Ultras Elmas Taraftar Grubu, kulüp binası önünde kurban kesip dua etti. 

Spor Toto 3. Lig 1. Grup’ta mücadele eden Zonguldak Kömürspor’un ligin son 4 maçında 3 mağlubiyet, 1 beraberlik alınca Ultras Elmas Taraftar Grubu galibiyet için kurban kesip dua etti.
Karaelmas Kemal Köksal Stadı’nda gerçekleşen idmanın ardından kulüp binasına gelen futbolcular da galibiyet için dua etti. Ultras Elmas Taraftar Grubu tarafından alınan kurbanlık, kulüp binası önünde İncivez Camii Hocası Ramazan Uçar tarafından kesilerek dualar edildi.

TERZİ: “TAKIM ÜZERİNDE NAZAR VAR”

Taraftar grubuna teşekkür eden Zonguldak Kömürspor Teknik Direktörü Cahit Terzi ise takımın üzerinde nazar olduğunu söyledi. Terzi, “Taraftarlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Bize her zaman destek oluyorlar. Kötü gidişte içeride ve dışarıda hep yanımızdalar. İnşallah onların da desteğiyle kötü gidişe son diyeceğiz. Bu kurban için taraftarımıza çok teşekkür ediyoruz. Bir kan akıttılar, takım üzerinde bir nazar var herkes böyle düşündü. İnşallah bu nazarı bu hafta kaldıracaklar. Bu hafta ilk maçı alıp kalan 4 maçı en güzel şeklide tamamlayacağımızı düşünüyorum” dedi.

BEYBEYOĞLU: “NAZARA ENDEKSLEDİK, KURBAN KESEREK KAN AKITTIK”
Ultras Elmas Taraftar Grubu Amigosu Zeki Beybeyoğlu takımın lige iyi başlamasına rağmen son 4 haftadır puan kaybettiğini ifade ederek, "Kozan maçından galibiyet için söz aldık. Takım hırslı oynuyor ve mücadele ediyor. Biz de bunu nazara endeksledik. Bugün başkanımız, hocamız ve bütün ekibimizle hemfikir olduk. Kurban keserek kan akıtmak istedik. İnşallah bu hafta bu şansı kıracağız. Kozan maçında galibiyet için hocamızdan söz aldık. İnşallah başarılı olacağız” diye konuştu.

CANER: "ŞİMDİ KENETLENME ZAMANI"
Zonguldak Kömürspor Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Caner ise taraftarın gösterdiği duyarlılığa teşekkür etti. Kötü günde takıma sahip çıkılması gerektiğini ifade eden Caner, şunları söyledi:
“Kendi aralarında para toplayarak bir adaklık satın almışlar, bize de böyle bir fikirle geldiler. Biz de burada futbolcu kardeşlerimizle beraber hem kesimini hem de duasını yaptık. İnşallah Allah niyetlerimizi kabul eder. Son haftalarda üst üste yenilgiler yaşadık. İyi oyun oynuyoruz fakat neticeye geldiği zaman sonuca ulaşamadık. İnşallah bundan sonra Kozan maçı ile beraber bütün taraftarı maça bekliyorum. Şimdi daha çok kenetleme zamanı, iyi günde herkes birbirini seviyor. Mühim olan kötü günde takımı sevip sahip çıkmaktır. Kozan galibiyetini alırsak ondan sonra yolumuza daha emin adımlarla gideceğiz. Bu takım taraftarıyla bir bütündür. Bir iki takım haricinde diğer takımların taraftarı yok. Bizim arkamızda bir taraftar var. İnşallah yine el ele galibiyete ulaşacağız.”

KERÇİN: “ÜÇ PUAN İÇİN SAHAYA ÇIKACAĞIZ”
Kömürspor Kaptanı Suat Kerçin de taraftarı mutlu etmenin tek çaresinin üç puan olduğunu söyledi. Kerçin, üç puan için sahaya çıkacaklarını belirterek, “Bizim işte böyle bir taraftarımız var. Aldığımız kötü sonuçlardan üzerimizde bir nazar olduğunu düşünüp burada kurban kesen bir taraftar gurubumuz var. Allah hepsinden razı olsun, Allah inşallah kabul eder. Bize de onları mutlu etmek düşer. Mutlu etmenin tek çaresi üç puan. Hafta sonu bütün takım arkadaşlarımızla, hocamızla, bu inanmışlıkla bunları da düşünerek üç puan için sahaya çıkacağız ve taraftarımıza hediye edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Kaynak: İHA

 Haber Okunma Sayısı : 3088
11.11.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın