Pass

Çaycuma İstasyon Fatih Camii hayırsever kişilerden topladıkları paralarla Camiinin halılarını yeniledi.

Çaycuma ilçesi İstasyon mahallesinde bulunan Fatih Caminin halılarının eskidiğini söyleyen Cami görevlileri vatandaşların desteği ile eskiyen halıları değiştirdi. Camii müezzini Ersin Tabak, yaptığı açıklamada, “ Camiimiz İlçemizin en güzel camilerinden birisidir. Camiimizin birinci katında bulunan halılarımız çok eskimişti. Camiimizin Hocası Emin Berber hocamın önderliğinde hayırsever vatandaşlarımızın katkılarıyla gereken parayı temin edip camiimizi daha güzel bir konuma getirdik. Bu güzelliği görmek için yatsı namazından sonra Camiimize gelen çok değerli ilçe müftümüze teşekkür ediyorum” dedi.

İlçemize geldiği günden buyana birçok güzelliğe imza atan Çaycuma ilçe müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu Halıları yenilenen Fatih Camiine ziyarette bulundu.

İlçe müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu;’’ İstasyon camiimize yeni halı alınması çok güzel olmuş. Evlerimizden daha çok önem vermemiz gereken Camilerimize İstasyonda yaşayan halkımız bu önemi göstermiştir. Camii İmamı Emin Berber ve Ersin Tabak hocamı tebrik ediyorum. Bu yardımlardan dolayı emeği geçen tüm hayırsever vatandaşlarımıza şükranlarımızı sunarız” dedi.

 

 


Haber Okunma Sayısı : 2407
11.11.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın