Pass

Diyanet-Sen Çaycuma ilçe temsilciliğinde Kur’an-ı Kerim ve Hadis-i Şerifleri daha iyi öğrenme ve anlamaya yönelik sohbet programları başladı. Cuma ve Salı günleri yapılan programlarda başta Kur’an-ı Kerim olmak üzere Peygamber efendimizin Hadis-i Şerifleri okunuyor. Diyanet-Sen’de ilki 06.11.2015 Cuma günü gerçekleştirilen Hadis Sohbetlerinin ardından 10.11.2015 Salı günü de Tefsir Sohbetleri başladı.

Çaycuma 50.Yıl Camii İmam Hatibi Hafız Murat Yaşa’nın verdiği Tefsir sohbetine Diyanet-Sen Çaycuma ilçe başkanı Kenan Tunç ve Din Görevlileri katıldı. Konuyla ilgili açıklama yapan ilçe başkanı Tunç:

“Diyanet-Sen Çaycuma ilçe temsilciliği olarak başlattığımız Tefsir ve Hadis sohbetlerimiz, arkadaşlarımız tarafından büyük teveccüh gördü. Hadis dalındaki İlk sohbetimizi “Hadislerle İslam” kitabını okuyarak 06.11.2015 Cuma günü gerçekleştirdik. İnşaallah bu sohbetimiz her cuma günü Cuma Namazı sonrası devam edecektir.

10.11.2015 Salı günü yatsı namazından sonra da Tefsir dalındaki ilk Sohbetlerimizi gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Sendika binamızda yaptığımız bu ilk sohbetimizde Murat Yaşa hocamızın engin birikimiyle Fatiha Suresini işledik.

Karşılıklı katılımla gerçekten güzel bir sohbet oldu. Öncelikle saygıdeğer Murat Yaşa hocama ve kıymetli vakitlerini bu güzel programa ayıran çok değerli meslektaşlarıma yürekten teşekkür ediyorum. Bismillah dedik ve başladık. İnşallah önümüzdeki Salı günü sohbetimize kaldığımız yerden devam edeceğiz.” dedi.


Haber Okunma Sayısı : 2183
11.11.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın