Pass

2015-2016 Umre sezonunda Diyanet İşleri Başkanlığı Organizasyonunda umreye gidecek vatandaşlar için umre tur fiyatları belli oldu. 

Otel 1, Otel 2, Otel 3, normal ve ekonomik turlarda umreye gidecek vatandaşlar için umre turları düzenlendi. Özellikle vatandaşların talepleri doğrultusunda turlar düzenleyen Diyanet işleri Başkanlığı 24 Günlük Ekonomik olarak 20 Tur düzenlendi. 

Umre Turları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak isteyen vatandaşlar Çaycuma Müftülüğü’ne giderek ya da 0372 615 11 90  numaralı telefonu arayarak bilgi alabilirler. 

 


Haber Okunma Sayısı : 2354
11.11.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın