Pass

Çaycuma Belediye Başkanı, Çaycuma’da yağmur ve dolunun yağması sonucu ilçe merkezinin göl haline gelmesinin sebebini yoğun “DOLU ve YAPRAK” yağmuruna yükledi.

Aniden bastıran gök gürültüsü ve sağanak yağış bu yıl tamamen yenilenen Nihat Kantarcı Caddesi ile trafiğe kapatılan Atatürk Bulvarı, Cumhuriyet Meydanı ve Çaycuma’nın bazı mahallelerini sular altında bırakırken birçok da işyeri sahipleri dükkânlarının su basması sonucu zor anlar yaşadı.

Belediye Başkanı ise sosyal medya hesabından Çaycuma’nın göl olma sebebini ilginç bir rastlantıyla “DOLU ve YAPRAK” yağmurunun ani bastırmasını sebep gösterdi.

 

Belediye Başkanı, sosyal medya hesabından paylaşmış olduğu mesajı;

“Halkımıza geçmiş olsun... Dolu ile birlikte, ilginç bir rastlantıyla yaprak döküm mevsiminin aynı ana denk gelmesi, bu sayede oluşan yoğun YAPRAK yağmurunun ani bastırmasıyla, kısa sürede mazgalların yapraklarla tıkanması sonucu, Belediye binası altındaki bir kaç dükkân ile devamındaki birkaç işyerine su girmiştir.

Hastane tarafından gelen büyük sel suyunun yeni yaptığımız büyük ve uzun ızgaralarımızın da üzerinden aşması, tehdidin büyüklüğünü göstermiştir.

Ekiplerimizle hızla müdahale edilmiş, hayat kısa sürede normale dönmüştür.

Belediyemizin fedakâr personeline teşekkür eder, işyerlerine su giren esnaflarımıza geçmiş olsun dileklerimi sunarım.

Altyapıları yapmaya devam edeceğiz, yaptıkça bu tür tehditlere daha dirençli olacağız.”

 


Haber Okunma Sayısı : 2968
09.11.2015Yaprak ve Dolu
Yapraklar Solmasın Ağaçlardan düşmesin, Dolu Yağmasın Çaycuma Göl Olmasın...

Kimden: Misafir | Zaman: 9.11.2015 22:38

Bu inceleme faydalı oldu mu ? Evet  Hayır (0 / 0)
Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın