Pass

Çaycuma’nın Dağüstü’nde yaşayan Nail Aladağ geçtiğimiz hafta hakkın rahmetine kavuştu. Dün akşam ölümünün 7. Günü Kur’an merasimi düzenlendi.

Kuran Merasimine Kilimli İl Genel Meclisi Üyesi Ramazan Taşdemir, Önceki Dönem Çaycuma Belediye Başkanı Mithat Gülşen, iş adamı Mehmet Kiren, köy komşuları ve çok sayıda davetli katıldı.

Çaycuma’da önceki dönem Belediye Başkanlığı yapan Mithat Gülşen; “Nail Aladağ, Dağüstü Köyü’nde sözüne ve özüne güvenilir çok nadir bir insanlardan birisiydi. 20 yılı aşkın birçok muhtarın listesinde aza ve köy ihtiyar heyeti olarak görev yapmıştır. Nail abimiz Ak Parti kurulduğundan buyana Dağüstü Köyü’nde sandık başkanı, köy temsilciliği ve delege olarak birlikte çalışmıştık. Ölümü bizleri derinden üzmüştür. Değerli büyüğümüze Allah’tan rahmet, sevenlerine başsağlığı diliyorum. Nail abimize vefa borcumuzu ancak arkasından dua ederek öderiz. Ruhu şad olsun” dedi.


Haber Okunma Sayısı : 1593
08.11.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın