Pass

Saltukova Belediye Başkanı Zerrin Güneş, Belediye Başkanı olmadan önce başkanlığını yaptığı Türk Eğitim-Sen Çaycuma Şubesini ziyaret etti.

Çaycuma’ya bağlı Saltukova Belediye Başkanı Güneş, Türk Eğitim-Sen İlçe Teşkilatını ve ilçe temsilcisi Tarık Arslan’ı ziyaret etti.

Başkan Güneş; “Uzun zamandır arkadaşlarımızla bir araya gelmemiştik. Bugün Çaycuma’da bir dizi ziyaretlerimiz olmuştu. Akşam vakti beldeye dönüş yapmadan uzun yıllardır birlikte görev yaptığım öğretmen arkadaşlarımı, Belediye Başkanı olmadan önce büyük onur ve gururla başkanlığını yaptığım Türk Eğitim-Sendikamızın yönetici ve başkanını ziyaret ettim. Bu akşam ani bir ziyaret programsız bir ziyaret oldu ama birçok öğretmen arkadaşımı görmüş oldum. Öğretmenlik mesleğinden geldiğimiz için Başkan değil, Başbakan’da olsanız uzun yıllar çalıştığınız arkadaşlarınızdan kopamazsınız. Bende bu duygularla bu akşam plansız, programsız da olsa arkadaşlarımızı ziyarette bulundum. Arkadaşlarımıza başarı dileklerimi ilettim” dedi.

Belediye Başkanı Zerrin Güneş’in sürpriz ziyareti Türk Eğitim-Sen Başkanı Tarık Arslan’ı sevindirdi.

Arslan; Çok değerli büyüğümüz sendikamızın eski başkanı, Saltukova Belediye Başkanı Zerrin Güneş’in sendikamızı ziyareti bizleri ziyadesiyle memnun etti. Bizim içinde sürpriz oldu. Başkanımızın geleceğini bilmiyorduk eğer bilseydik tüm arkadaşlarımıza, üyelerimize bilgi verirdik. Başkanımız zaman, zaman sendikamıza geleceğini söyledi. İnşallah bir dahaki ziyaretinde üyelerimizin tamamı bilgilendirilip daha güzel bir karşılama yapmak isteriz. Başkanımızın bu sürpriz ziyaretinden çok memnun olduk. Bizler de başkanımıza başarılar diliyoruz” dedi.


Haber Okunma Sayısı : 1500
06.11.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın