Pass

Çaycuma Belediyesi Kasım ayı olağan toplantısında Ak Partili meclis üyeleri tarafından verilen otoparklarla ilgili önerge oy çokluğu ile komisyona havale edildi.

Çaycuma Belediye Başkanı başkanlığında Belediye meclis salonunda yapılan Kasım ayı olağan toplantısının en önemli gündem maddesi otoparklar oldu. Açılış ve yoklama sonrası gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından, gündemin 8. Maddesinde bulunan otopark uygulaması hakkında Ak Partili meclis üyeleri önerge verdi. Ak Partili meclis üyelerinin verdiği önerge oy çokluğu ile komisyona havale edildi.

Ak Partili meclis üyelerinin verdiği önergede şu ifadeler yer aldı; “İlçemizde bulunan otopark yerlerinin bazılarının uygun olmadığı ve otopark ücretleri konusunda halkımızdan gelen şikâyetler söz konusudur. Bu sebeple ilçemizde bulunan cadde ve sokaklardaki otopark yerlerinin gözden geçirilerek otopark olacak veya olmayacak yerleri ile otopark ücretlerinin yeniden değerlendirilmesini saygıyla arz ederiz.”

Çaycuma Belediye Başkanı okunan önergeden sonra konunun hangi komisyonda görüşülmesi gerektiğini istişare ederek, uzman kişilerinde görüşü alınıp Türlü İşler Komisyonuna havale edileceğini söyledi.

Önerge üzerine söz alan Ak Parti Belediye Meclis Üyesi Mustafa Topcu; “Otopark yerleri kadar otopark sürelerinin de dikkate alınmasını istiyoruz. Biz vatandaşımız öğle yemeği yiyecek kadar zamanları olmadığını 20 dakikalık süre bitiminde tekrara aracını başka bir yere çektiğini, bu uygulamanın yanlış olduğunu anlattı. 20 dakikalık sürenin yetmediğini bu konuda halkın mağdur edilmemesini söyledi. Otoparklarla ilgili tüm konular komisyon havale edilsin tekrar gözden geçirilip yeni düzenlemeye, uygulamaya geçilsin. Halkımız mağdur edilmemeli” dedi.v


Haber Okunma Sayısı : 1918
05.11.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın