Pass

TCDD 2. Bölge Müdürlüğü’nün Çaycuma Kaymakamlığı aracılığı ile yaptığı yazılı açıklamada Zonguldak – Karabük Demiryolu hattında sinyalizasyonların test aşamasında olduğu söylenerek vatandaşların hemzemin geçitlerde dikkatli olunması istendi.

Açıklamada, “Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’nın Dış İlişkiler ve Avrupa Birliği Genel Müdürlüğü tarafından yürütülen, Avrupa Birliği finans destekli Irmak- Karabük- Zonguldak Demiryolu Rehabilitasyon ve Sinyalizasyon Projesi kapsamında Karabük- Zonguldak- İstasyonları arasındaki geçitlerinde bariyer kolları takılması ve bariyer sinyal testleri çalışması yapılacaktır.

05.11.2015-13.11.2015 tarihleri arasında yapılacak çalışmalar sırasında herhangi kaza olmaması ve hemzemin geçitlerin test aşamasında olduğunun bilinmesi için, tüm görsel, yazılı, işitsel, internet medya aracılığı ile Belediyelerden anons yapılarak kamuoyuna duyurulması gerekmektedir” denildi.


Haber Okunma Sayısı : 1825
05.11.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın