Pass

Filyos Belediyesi’ne yaptığı iş başvurusu sonrası evine dönmek üzere yola çıkan genç kadın, cinsel saldırıya uğradı.

Olay, Filyos beldesinde yaşanırken edinilen bilgiye göre, eşinden ayrı yaşayan 28 yaşındaki P.M., Filyos Belediyesi’ne İŞ-KUR aracılığıyla çalışmak için başvuru yaptı. Başvurunun ardından dağlık alanda evine gitmek için tek başına yürüyen P.M.’ye motosikleti ile yoldan geçen daha önce tanımadığı 32 yaşındaki H.K. saldırdı. Kadını tehdit ederek ağzını kapatıp tecavüz eden H.K., olay yerinden hızla uzaklaştı. Genç kadının şikâyeti üzerine jandarma ekipleri tarafından beldedeki güvenlik kameraları incelenerek motosikletli saldırgan bir gün sonra yakalandı.

Evli 2 çocuk babası sapık, jandarmadaki ifadesinin ardından adliyeye sevk edildi. Beldedeki üzücü olaydan dolayı tedirgin olan vatandaşlar, saldırganın yakalanması ile rahatladı.


Haber Okunma Sayısı : 2154
05.11.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın