Pass

Nebioğlu Belediyesi altyapı kazıları nedeniyle bozulan yollarda parke taşı döşeme çalışmalarını büyük ölçüde tamamladı.

Belediye kaynaklarının verimli kullanılması açısından bozulan yollarda parke yol çalışmalarına altyapısı biten bölgelerden başlandı. Hatırlanacağı üzere ilk etapta Anayollarda çalışan ekipler her gün bir değişik mahallede çalışarak Nebioğlu’nun güzelleşmesine katkı sağlıyorlar.  Merkez’den Belediye dönel kavşağına kadar olan cadde kilit parke taşı ile kaplandı.

Altyapı kanalizasyon çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte toplamda 20 km uzunluğunda parke taş kaplaması yapıldı. Bu çalışmalar halen devam etmektedir.

Parke taşı döşemelerinde trafiğin yoğun olduğu ve vatandaşların sıkça kullandığı güzergâhlarda öncelikli çalışmalar yapıldı. Bu konuda, öğrencilerimizin kullandığı okul yolları öncelikli olarak kilit parke taşı ile kaplandı. Altyapı ve kanalizasyon çalışmaları nedeniyle bozulan Sokaklar gibi daha birçok numaralandırılmış yollar parke taş ile kaplandı.

BİZ BİR AİLEYİZ

Çalışmalar hakkında bilgi aldığımız Nebioğlu belediye başkanı Ertan Aydoğan; ’Belediyemizde Çalışan tüm ekibimle gurur duyuyorum, özellikle İş-Kur’dan aldığımız Bayan işçilerin gayretli çalışmaları bizleri ziyadesiyle memnun ediyor. Nebioğlu sokaklarını kendi evleri gibi görüp temizleyen, verilen her görevi layığı ile yapmaları beni çok memnun ediyor. Belediye personelimiz ve İş-Kur’dan gelen tüm ekibimizle bir aile ortamı oluşturup Nebioğlu için çalışıyoruz. Belediyemizde çalışan tüm emekçi kardeşlerimle gurur duyuyorum. Her şeye Nebioğlu için” dedi.


Haber Okunma Sayısı : 1382
04.11.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın