Pass

Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) maden ocaklarında yer altında ve yer üstünde kullanılmak üzere köpük makinesi ihalesi yapacak. 

Türkiye Taşkömürü Kurumu Kozlu ve Karadon Taşkömürü İşletme Müesseseleri ihtiyacı olarak yeraltı işyerlerinde çalışılan kömür damarlarının yüzeylerinde ve ayak arkalarında meydana gelebilecek kızışmaların önlenmesi, meydana gelen damar yangınları sebebi ile kapatılan panoların kısa sürede yeniden üretime açılabilmesi, kömür pasajlarının yüzey izolasyonunun sağlanması, ısınan yüzeylerin soğutulması ve açık ocak yangınlarının söndürülmesi amacıyla köpük makinesi alacak.
Basınçlı havalı köpük makinesinin paslanmaz çelik profilden, darbelere dayanıklı, yeraltı şartlarında çalışacak, raylı ve monoraylı sistemlerde de seyyar olarak taşınabilir özellikte olması isteniyor.

Islak ve kuru köpük üretebilecek şekilde tasarlanmış olacak olan makinenin en az iki çıkışlı olması isteniyor. Kozlu ve Karadon TİM’de kullanılmak üzere toplamda iki set, Üzülmez TİM’de yer üstünde kullanılmak üzere bir set olması istenen basınçlı havalı köpük makinelerinin ihaleden 150 takvim günü içerisinde teslim edilmesi isteniyor.

Tekliflerin verileceği son tarih ise 2 Aralık 2015 saat 15.00 olarak belirtildi. Öte yandan, 7 Ekim 2015 tarihinde Üzülmez TİM'de maden ocağının havalandırma amacıyla kullanılan en derin katında ağaç tahkimatın tutuşması sonucu yangın çıkmıştı. İşçilerin tamamen tahliye edildiği ocaktaki yangın; teknik ekibin çalışmalarının ardından söndürülmüştü.


Haber Okunma Sayısı : 1128
04.11.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın