Pass

43 yaşındaki Fatma, 42 yaşındaki Şeref Güney'in kızları Cansel Güney, 2012'de İmam Hatip Lisesi'nden çıktıktan sonra evine gitmek için yolun karşısına geçerken H.A. yönetimindeki kamyonetin çarpması sonucu ağır yaralandı. Ereğli Devlet Hastanesi'nde yoğun bakıma alınan Cansel Güney, doktorların ailesine, "Yaşamaz, her şeye hazırlıklı olun" demesine rağmen yaşama tutunmuştu.

Zonguldak AK Parti Milletvekili Hüseyin Özbakır, Zonguldak'ta 3 yıl önce geçirdiği kaza sonucu 86 gün yoğun bakımda yaşam savaşı veren 17 yaşındaki Cansel Güney’ in tedavi sürecinde kendisine yardımcı olunması için Danışmanlarına verdiği talimatla, yaşam savaşını kazandıktan sonra biraz olsun ayağa kalkmayı da başaran Cansel Güney’in gereken tedavinin yapılabilmesi amacıyla GATA’da bulunan Fizik Tedavi Bölümü Doktorları ile irtibata geçildi.

DOKTORLARIN YAŞAMAZ DEMESİNE RAĞMEN YAŞAMA TUTUNDU

Türk Silahlı Kuvvetleri Rehabilitasyon Merkezinden randevusu alınan ve Zonguldak’tan evinden tahsis edilen bir Ambulans ile GATA’ya gönderilerek gerekli kontrol ve tedavi programı sonunda tekrar evine bırakılacağı belirtilmiştir.

Zonguldak'ın Ereğli İlçesi'nde 3 yıl önce İmam hatip ortaokulundan çıkışında yolun karşısına geçerken kamyonetin çarpmasıyla ağır yaralanan 17 yaşındaki Cansel Güney, 86 gün süren yoğun bakımdaki yaşam savaşını kazandıktan sonra anne ve babasının desteğiyle ayağa kalkmayı da başardı.


Haber Okunma Sayısı : 1208
04.11.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın