Pass

 Zonguldak’ta genel seçimlerde sandık başkanlığı yapan Kemal Aydın, Twitter fenomeni Fuat Avni hakkında Cumhuriyet Savcılığı’na suç duyurusunda bulundu.

26. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri öncesinde Fuat Avni rumuzlu kullanıcının 'Ak-Hırsızlar Listesi 26' isimli paylaşımında listede adının yer aldığını ifade eden Kemal Aydın, Zonguldak Adliyesi’ne gelerek Cumhuriyet Savcılığı’na şikayette bulundu.
Aydın, 1 Kasım’da gerçekleştirilecek olan milletvekilliği seçimleri ile ilgili AK Parti tarafından sandık kurulu başkanlığı teklif edildiğini ve çekilen kurada da sandık başkanı olarak görevlendirildiğini söyledi. 1221 nolu sandıkta da kamu görevini yaptığını ifade eden Kemal Aydın, “Seçim Kurulu’na teklif edildim. Seçim Kurulu’nda çekilen kura sonucunda 1221 nolu sandıkta Sandık Başkanı olarak görevlendirildim. Fakat geçtiğimiz Çarşamba gününden itibaren Fuat Avni rumuzuyla Twitter kullanıcısı ismimi Ak-Hırsızlar diye ağır ithamlarla, kişilik haklarını ayaklar altına alacak şekilde ismimi yayınladılar. Bunun üzerine seçim boyunca hiçbir açıklama yapmadım. Her ne kadar siyasi parti tarafından görevlendirildikse de kamu görevi statüsü taşıdığımızdan dolayı seçimlere de gölge düşürmemek için ve de maksatlı bir paylaşım olduğundan dolayı o amaca hizmet etmedik. Herhangi bir açıklama da yapmadık. Basının önüne çıkmadık” dedi. 

 


Haber Okunma Sayısı : 1233
04.11.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın