Pass

Ak Parti Zonguldak Kadın Kolları Başkan ve Yönetim Kurulundan Çaycuma Ak Parti Kadın Kollarına teşekkür ziyareti.

1 Kasım seçim sonuçlarına göre Zonguldak’ın sarıya boyanmasında büyük pay sahibi olan Çaycuma Kadın Kollarını teşekkür için geldiklerini ifade eden Zonguldak Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Züleyha Arıman; “Zonguldak genelinde sandıkta devrim yaptık. Milletin kazanması, istikrarın kazanması ve en önemlisi Türkiye’nin kazanması için mücadele ettik. Bizim bu mücadelemizde bizimle birlikte çalışan tüm kadın kolları kardeşlerimi kutluyorum. Başarı hepimizin başarısıdır. 7 Haziran’a göre oyumuzu artırarak Zonguldak’tan 3. Vekilimiz olan Özcan Ulupınar’ı gönderdik. Burada en büyük pay sahibi hiç şüphesiz Çaycuma’dır. Çaycuma’dan milletvekili adayı olmamasına rağmen tüm partililerin, kadın kollarının, gençlik kollarının ve en önemlisi Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet Çolakoğlu’nun büyük gayretleri sonucu başarı gelmiştir. Bu başarımızı kutlamak, sizleri kucaklamak için geldim. Dün olduğu gibi bugünde halkımız için elimizden gelen mücadeleyi göstererek başarı çıtamızı yükselteceğiz. Hepinize teşekkür ediyorum” dedi.


Haber Okunma Sayısı : 2150
02.11.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın