Pass

Çaycuma İlçe Başkanı Ahmet Çolakoğlu 1 Kasım seçim sonucunu değerlendirdi.

İlçe Başkanı Çolakoğlu; 7 Haziran seçimlerinden sonra partimiz tarafından verilen cabalara rağmen koalisyon kurulamamış olup, 1 Kasım’da erken seçim kararı alınmıştır. Karar aldıktan sonra 1 Kasım seçim planımızı yaptık. Zamanımız kısa bir de 7 Haziran da kulağı çekilen bir parti olarak neler yapabilir ve vatandaşımıza hatamızı anlatıp hatamızı düzelteceğimizi anlatmamız gerekiyordu.

Köy, köy, mahalle, mahalle yağmur, çamur demeden yılmadan, yorulmadan milletvekili adaylarımız, il genel meclis üyelerimiz, belediye başkanlarımız, yönetim kurulumuz, kadın kollarımız, mahalle ve köy temsilcilerimiz ve partimize gönül veren ak sevdalılar ile beraber bütün milletimizle kucaklaştık. Gitmediğimiz köy, mahalle, ev kalmadı. Onlara yaptığımız hatayı anladığımızı ve seçim beyannamemizde bunları düzelterek ve hükümet politikamız olduğunu anlattık. Milletimiz teveccüh edip bize inanıp bizi ilk önce Çaycuma sonra Zonguldak ve Türkiye’de 1. Parti yapıp tek başına iktidar yaptı. Emeği geçen Ak Parti ailesine ve oy veren saygıdeğer milletimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Saygılarımla, haydi Bismillah deyip tek başına, iş başına diyorum. Hizmet için hizmetkâr olacağımızı söyleyerek bölgemize, ülkemize, İslam coğrafyasına hayırlar getirmesini diliyorum ve teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.


Haber Okunma Sayısı : 1760
02.11.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın