Pass

Adalet ve Kalkınma Partisi’nin (AK Parti) tek başına iktidara gelmesi ve Çaycuma’da eski oy oranını koruması nedeniyle seçim sonuçlarının ardından partililer kutlama yaptı.

Davul zurna ile parti binasından çıkarak şehir turu atan AK Partililerin mutluluğu görülmeğe değerdi. Atatürk Anıtı önünde davul eşliğinde eğlenen geçlere, İlçe Başkanı Ahmet Çolakoğlu, Filyos Belediye Başkanı Ömer Ünal, Saltukova Eski Belediye Başkanı Adil Düzlü ile Perşembe eski Belediye Başkanı Rasim Miyanyedi de eşlik etti.

Kadın ve gençlik kolları ile yürüyüşü tamamlayan İlçe Başkanı Ahmet Çolakoğlu ilçe binası önünde teşekkür konuşması yaptı.

Çolakoğlu; “Teşkilatı ve bizleri çok mutlu ettiniz. Sizlerle gurur duyuyorum. İnşallah tek başına iktidarımıza devem edecek. 2013 hedeflerine hızlı bir şekilde ilerleyeceğiz. Çaycuma’da Zonguldak’ta ve Türkiye’de önümüze engel koyanları hep birlikte def edeceğiz. AK Parti’nin tek aşına iktidarı Çaycuma’mıza, Zonguldak’ımıza ve Türkiye’mize hayırlı olsun. Toplantılarımıza gelerek her zaman bizlere destek verdiniz. Çaycuma’da, beldelerde, köylerde beraber olduk. Bu birlik ve beraberliğimiz hiç bir zaman bozulmayacak. AK Parti teşkilatları yarışa 2001’de başladı. Bugüne kadar hiç geri kalmadan devem etti. İnşallah bundan sonrada aynı şekilde devam edecek. Yarınla beraber ülkemizi daha güzel şeyler bekliyor. Seçim yasakları kalkmadığından dolayı bu çok küçük bir kutlama, asıl kutlamamızı önümüzdeki günlerde milletvekillerimizle beraber gerçekleştireceğiz” dedi. Partililer olaysız bir şekilde evlerine dağıldı.


Haber Okunma Sayısı : 3519
01.11.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın