Pass

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, 1 Kasım seçim sonuçları neticesinde Zonguldak Milletvekilleri olarak meclise giren Ak Parti ve CHP’li vekilleri sosyal medya hesabından tebrik etti.

Başkan Kantarcı; "Zonguldak Milletvekillerimiz; Sayın Hüseyin Özbakır, Sayın Faruk Çaturoğlu, Sayın Özcan Ulupınar, Sayın Şerafettin Turpçu, Sayın Ünal Demirtaş'ı gönülden tebrik ediyor, başarılar diliyorum.

Zonguldak'ımızın topyekûn kalkınması yolunda işbirliği yapmaları ve onun layık olduğu yere gelmesi için kısır tartışmaları bir kenara bırakmaları gerçeğini, önümüzdeki dönemin olmazsa olmazı olduğunu hatırlatmak istiyorum."


Haber Okunma Sayısı : 1137
01.11.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın