Pass

1 Kasım’da yapılan seçim sonuçlarına göre Türkiye genelinde Ak Parti tek başına iktidara gelirken Zonguldak’ta da 1. Parti oldu.

1 Kasım sonuçlarına göre Zonguldak’ı temsilen Ankara’ya gidecek olan milletvekillerimiz;

Adalet ve Kalkınma Partisi’nden 1. Sıra Milletvekili Hüseyin Özbakır, 2. Sıra Milletvekili Faruk Çaturoğlu, 3. Sıra Milletvekili Özcan Ulupınar, Cumhuriyet Halk Partisi’nden 1. Sıra Milletvekili Şerafettin Turpçu, 2. Sıra Milletvekili Ünal Demirtaş oldu.

7 Haziran seçim sonuçlarına göre Zonguldak’ı temsilen meclise giren Zeki Çakan, MHP’nin büyük oy kaybı sonucunda milletvekili olamadı. Zonguldak’ta oyların çoğunu alıp 1. Parti olan Ak Parti geçen dönem meclise gönderemediği Özcan Ulupınar’ı büyük bir oy farkıyla meclise taşıdı.

 


Haber Okunma Sayısı : 1551
01.11.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın