Pass

AK Parti Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır, Çaycuma ilçesinde seçim çalışmasını sürdürüyor. 

Zonguldak'ın Çaycuma ilçesine bağlı köylerde seçim gezilerini sürdüren AK Parti Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır'ı vatandaşlar coşkuyla karşıladı. Özbakır köylerde gerçekleştirdiği sohbet toplantılarında köylerin su, kanalizasyon ve yol problemleri için ödenekleri çıkarttıklarını ve köylerin tün altyapı çalışmaları tamamlanana kadar çalışmalarına devam edeceklerini söyledi. Özbakır yaptığı açıklamalarda tek başına iktidarın Türkiye'de istikrar getirdiğini ve köyünden kentine problemlerin çözümünü hızlandırdığına vurgu yaptı. Özbakır, "Koalisyon hükumetleri döneminde ülkemizin freni tutmuyor. Hepimiz yıllarca yaşadık" dedi.

Özbakır'a beraberinde 19. Dönem Milletvekili Ali Uzun, Zonguldak Milletvekili Aday adayı Dr. Hasan Özgür Özen, AK Parti Çaycuma İlçe Başkanı Ahmet Çolakoğlu ve partililer eşlik etti.


Haber Okunma Sayısı : 1256
30.10.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın