Pass

Çaycuma’da Cumhuriyetin kuruluşunun 92. Yıldönümü nedeniyle Çaycuma Atatürkçü Düşünce Derneği’nin katkıları ile fener alayı düzenlendi.

Cumhuriyet meydanından başlayan yürüyüş Kültür ve Sanat Merkezi’nde son buldu. Çaycuma Belediye Bandosu eşliğinde meşalelerle gerçekleştirilen fener alayı yürüyüşüne; Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Zonguldak Milletvekili Şerafettin Turpçu, Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak eski Milletvekili Ali İhsan Köktürk, Askerlik Şubesi Başkanı Teğmen Gökhan Kara, Çaycuma Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Şeref Köktürk, CHP Çaycuma İlçe Başkanı Fuat Kalaycı, Devrek Engelliler Derneği Başkanı Songül Saraç ve genci yaşlısıyla çok sayıda vatandaş katıldı.

Yürüyüşe Çaycuma Belediyesi bisiklet Topluluğu ve engelliler de katılarak destek verdi. Fener alayı havi fişek gösterileri ile renklendi.

 


Haber Okunma Sayısı : 1451
30.10.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın