Pass

İl Özel İdaresi ve BAKKA’nın ortaklaşa Zonguldak Yöresel Yemek ve Ürünlerinin tanıtım projesinde Gökçebey İlçesi Teneke Tavuk Kebabı ile Örmeci Köyü Bayraktepe Mevkiinde tanıtım filmi çekildi.

Tanıtım Filminin çekimine İl Özel İdare Yöneticileri, BAKKA Yöneticileri, Gökçebey Belediye Başkanı Vedat Öztürk, Bakacakkadı Belediye Başkanı Sezgin Özdemir, Bölge Sanatçıları Ramazan Aydemir, İbrahim Kazım Basatlı, Zonguldak Kanatlı Hayvan Üreticileri Yönetimi ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Zonguldak Kanatlı Hayvan Üreticileri Federasyonu Başkanı Osman Bayraklı; “ Gökçebey ilçemizin tanıtımı ile ilgili güzel bir projeye imza attık. İlçemizin tanıtımı için birlik olarak elimizden gelen katkıyı sağlayacağız. İl Özel İdaresi ve BAKKA’nın ortaklaşa düzenlediği tanıtım filmine destek olan Özel İdare Genel Sekreterimiz Recep Demirtaş’a, BAKKA Yöneticilerine, Gökçebey Belediye Başkanımız Vedat Öztürk’e, Bakacakkadı Belediye Başkanımız Sezgin Özdemir’e, birlik yönetim kurulu üyelerime, bölgemiz sanatçılarına ve tüm Gökçebey halkına teşekkür ediyorum” dedi.


Haber Okunma Sayısı : 1047
29.10.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın