Pass

Çaycuma’yı en güzel seyredebileceğimiz yer olan Aşıklar Tepesi, Kent Konseyi ve Belediye Temizlik İşleri ile beraber ortaklaşa temizlendi.

Çaycuma’ya bağlı Yakademirciler Köyü sınırları içerisinde bulunan ilçemizin en güzel fotoğraflanabileceği mekan olan ve dinlenme merkezi diyebileceğimiz Aşıklar Tepesi artık tertemiz. Aşıklar Tepesini Kent Konseyi üyeleri, Kadın Meclisi Üyeleri, Yaşlılar Meclisi Üyeleri, Gençlik Meclisi Üyeleri ve Belediye temizlik işçileri temizledi.

Aşıklar Tepsinde yapılan temizliğe çok sayıda gönüllü dernek ve yöneticilerinin yanında Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı’da vardı.

Başkan Kantarcı; “Kent Konseyini bu duyarlı davranışı için kutluyorum, gerçekten Çaycuma’nın en güzel bölgelerinden olan bu alanı kirletenleri kınıyorum. Bundan sonra insanların daha duyarlı olacağını düşünüyorum. Şimdiki yapmış olduğumuz temizlik çalışmasında Aşıklar Tepesini çok kirletilmiş bulduk. 10 yıldır ilk defa temizlenen Aşıklar Tepesinin artık kirletilmesini istemiyoruz. Buraya gelen vatandaşlarımızdan daha temiz bir çevre için duyarlılık bekliyoruz. Bu sebeple hepimize büyük sorumluluklar düşüyor” dedi.

Kent Konseyi Başkanı Neşe Köktürk; “Başta Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı’ya, Kızılay Derneği Başkanımız Nilgün Çelik hocama ve tüm kent konseyi üyelerime bugün burada bizlerle beraber oldukları için teşekkür ediyorum. Temiz insan, temiz çevre, yaşanabilir bir kent anlayışı ile Çaycuma’yı en güzel seyrettiğimiz yer olan Aşıklar Tepesini temizledik. Yaklaşık 3 ay önce kent konseyimizin üyesi olan Ercan Karakuş’un klip çekmek için geldiği Aşıklar Tepsinden çektiği bir fotoğraf kent konseyimizi harekete geçirdi. Çekilen fotoğraf hiç hoş değildi. Ayrıca Sosyal Medya Paylaşımı Facebook’ta yayınlanan fotoğrafın altına yapılan yorumda “Aşıklar Tepsi Değil, Pislik Tepesi” diye yazıyordu. Kent Konseyimizin değerli üyeleri başta Nilgün Çelik hocam olmak üzere, kadın komisyonumuz, yaşlılar meclisi komisyonumuz, gençlik meclisi komisyonumuz ve belediye temizlik işleri ile el ele verdik Aşıklar Tepesi diye bildiğimiz bu güzel mekanı temizledik. Naylon poşetler, çekirdek kabukları, kağıt parçaları, katı atık maddeleri ve her çeşit içki şişelerinin bulunduğu 5-10 dönümlük alan artık insanların kullanabileceği hale geldi ve artık böyle mekanları kirletmeyelim” dedi.


Haber Okunma Sayısı : 1732
29.10.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın