Pass

Nebioğlu Belediye Başkanı Ertan Aydoğan, Cumhuriyet’in 92. Yıl dönümünü kutladı.

Başkan Aydoğan; “Yüce Atatürk'ün önderliğinde kurulan Cumhuriyet'in 92. yıl dönümünü, Milletçe coşku içinde kutlamanın mutluluğu içindeyiz. Kurtuluş Savaşı, Milletimizin var olma savaşı, Cumhuriyet ise, yeniden dirilişin simgesidir.

Ülkemizin birliğine güçlenmesine çomak sokmak isteyen dış güçler piyon olarak kullandıkları terör örgütleri aracılığı ile Ülkemizin huzurunu bütünlüğünü ve gelişmişliğini engellemek için el birliği ile mücadele ettikleri bir süreçten geçmekteyiz. Cumhuriyetin kuruluşundan bu yana Ülkemizi bölmeye parçalamaya çalışan emperyalist güçlere karşı Türk halkı tek yumruk tek yürek olarak düşmanlarımıza fırsat vermemiştir.

Siyasette boşluk oluştuğunda bu saldırıların dozu artmakta canımız yanmaktadır. Gün Birlik olma günüdür. Ülkemizin bütünlüğüne bağımsızlığına sahip çıkma günüdür. Bu Memleket bizim Bu Memleket hepimizin Bu ülkenin kuruluşunda canlarını veren başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, aziz vatanın bütünlüğü ve bağımsızlığı için canlarını ortaya koyan tüm şehit ve gazilerimizi rahmet ve saygıyla anıyoruz. Tüm halkımızın Cumhuriyet Bayramını kutlu olsun” dedi.


Haber Okunma Sayısı : 1051
29.10.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın