Pass

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında Çaycuma’da Atatürk Anıtına çelenk sunuldu.

Törene; Kaymakam Serkan Keçeli, Garnizon Komutanı Yüzbaşı Selçuk Özen, Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, Cumhuriyet Savcısı Ersoy Altıntaş, Askerlik Şubesi Başkanı Gökhan Kara, İlçe Emniyet Müdürü Seyfi Ömer Paça, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Özdemir, SP Zonguldak 3’üncü sıra Milletvekili Adayı Seyfettin Aydemir, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri, daire müdürleri, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

Kaymakam Serkan Keçeli, Garnizon Komutanı Yüzbaşı Selçuk Özen, Belediye Başkanı Bülent Kantarcı tarafından Atatürk Anıtına günün anlam ve önemini anlatan çelenkler konuldu. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından Çaycuma Kültür ve sanat Merkezi’nde ilk ve ortaokul öğrencileri arasında gerçekleştirilen resim sergisi protokol tarafından ziyaret edildi. Kaymakam Keçeli sergide resimleri bulunan öğrencilerle sohbet ederek, resimlerin konusu hakkında bilgi aldı. 29 Ekim kutlamaları bugünde çeşitli etkinliklerle devam edecek.

 


Haber Okunma Sayısı : 1274
28.10.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın