Pass

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Bartın ve Karabük’ü kapsayan seçim gezileri kapsamında Zonguldak Havalimanı’na iniş yaptı. 

Özel uçakla Zonguldak Havalimanı’na gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu burada partililer karşıladı. Programındaki yaklaşık üç saatlik gecikme sebebiyle miting otobüsüne binen Kılıçdaroğlu’nu havaalanı girişinde vatandaşlar coşkuyla karşıladı. Havaalanında bekleyen yaşlı bir kadının elini öpen Kılıçdaroğlu, bir süre sohbet ettikten sonra otobüse hareket etti. Hatıra fotoğrafı da çektiren Kılıçdaroğlu, seçim otobüsüyle Bartın’a, oradan da Karabük’e hareket edecek.

 


Haber Okunma Sayısı : 1440
28.10.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın