Pass

Çaycuma Müftülüğü ve Çaycuma Yurt Kur Kız ve Erkek Öğrenci Yurdu Müdürlüğü ile birlikte " Muharrem ayı ve Aşure " konulu etkinlik gerçekleştirildi.

Programa; Yurt Kur Bölge Müdürü Hayri Bulazar, İlçe Müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu, Yurt Kur Müdürü Ahmet Acar ve müftülük personeli katıldı. Etkinliğin başında din gönüllüleri ney eşliğinde birbirinden güzel kaside ve ilahi seslendirdiler.

İlçe Müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu konuşmasında Kerbela olayı ve Aşure’nin geçmişi hakkında bilgiler vererek ; “Bu anlamlı programa vesile olan Yurt Kur Müdürümüz Ahmet Acarbey’e ve katılan tüm din gönüllüsü kardeşlerimize ile öğrencilerimize de hassaten teşekkür ediyorum” dedi. Yurt Kur Bölge Müdürü Hayri Bulazar, etkinlikten memnun kaldığını belirterek, öğrencilerin kuruma sahip çıkmalarını ve yapılan etkinliklere katılmalarını istedi. Programın sonunda öğrencilere aşure ikramının yanı sıra Namaz konulu kitap ve kartelâlar hediye edildi.

 


Haber Okunma Sayısı : 1609
26.10.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın