Pass

Çaycuma’nın sevilen sanatçılarından Baki Kalaycıoğlu, gazetemizi ziyaret etti.

Karadeniz67 Show programının bağlama üstadı, Kalaycıoğlu; Birlikte program yaptıkları Karadeniz67 Show programının yapımcısı ve sunucusu olan ve aynı zamanda Çaycuma TV Genel Yayın Yönetmeni Ercan Karakuş’la sohbet etti.

Çaycuma TV ve Ekspres Gazetesine yayın hayatında başarılar dileyen Kalaycıoğlu; “İlçemiz adına çok güzel hizmetler yapıyorsunuz. Başarılı olduğunuzu biliyorum ama daha çok başarılar temennisi ile hayırlı olsun diliyorum” dedi.

Ziyaretten oldukça memnun olan Karakuş; Baki Kalaycıoğlu ile önümüzdeki günlerde Karadeniz67 Show programını tekrar yapmayı düşündüklerini ifade etti.”


Haber Okunma Sayısı : 1195
26.10.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın