Pass

Zonguldak’ta 8 yıl önce evlendiği eşi 27 yaşındaki Selma İnam'ı 33 yerinden bıçaklayarak öldürdüğü iddiasıyla tutuklanan TTK memuru 29 yaşındaki Özden İnam'ın savcıya verdiği ifadesinde, kendisini aldattığından şüphelendiği eşinin son zamanlarda temizlik yapmadığını ve sık sık dışarıya gezmek için çıktığını söyledi. 

Zonguldak’ın Karaman beldesinde geçen cumartesi günü kayınpederinin evinin önünde 27 yaşındaki eşi Selma İnam’ı ‘çocukların çamaşırlarını getirdim’ bahanesiyle dışarı çağırıp baldızının ve 2 yaşındaki çocuğunun önünde 33 bıçak darbesiyle öldüren madenci Özden İnam’ın savcı karşısında verdiği ifadeler kan dondurdu.

“EV İŞLERİ İLE İLGİLENMİYORDU”
Savcıya verdiği ifadesinde cinayeti neden işlediğini anlatan Özden İnam, eşinin kendisini aldattığını ileri sürdü. Eşinin kendisinden sürekli kontör istediğini ifade eden Özden İnam, savcıya verdiği ifadede, “Telefonu kilitliydi. Son zamanlarda hep şifreliyordu. Telefonda kiminle konuştuğuna, ne yaptığına bakamıyordum. Ben maden işçisiyim. Eskiden işten gelmeden önce yemeğimi hazırlardı. Son zamanlarda yemek hazırlamamaya başladı. Ev işleriyle ilgilenmiyordu, temizliğe bakmıyordu. Akşamları işten geldiğimde bana, 'Çocuklar beni çok yordu, çocuklarla ilgilen' diyordu. Akşamları gezmeye çıkıyordu" dedi.

“ANLAŞMALI OLARAK BOŞANMAYA KARAR VERMİŞTİK”
Aldatıldığından şüphelendiği için eşinin telefon görüşmelerinin dökümünü GSM operatöründen çıkarttıran Özden İnam, eşinin bir kişiyle sürekli mesajlaştığını ve görüştüğünü gördüğünü iddia etti. Daha sonra eşine bir tokat atıp konuşup mesajlaştığı kişiyi sorduğunu ifade eden İnam, eşinin de kendisini aldattığını kabul ettiğini söyledi. Daha sonra anlaşmalı olarak boşanmaya karar verdiklerini ifade eden İnam, “Eşimin ailesine de durumu anlatarak birlikte boşanmaya karar verdik. Ben çocukların bende kalacağını söyledim. 'Tamam' dediler. Ertesi gün anlaşmalı boşanma başvurusu için adliyeye gittik. Ben avukatla görüşürken eşim hap alarak intihar etmek istemiş. Ambulansla hastaneye götürmüşler. Bu nedenle mahkemeye başvuramadık” şeklinde konuştu.

“İLİŞKİYE GİRDİK, KENDİSİNİ TATMİN EDEMEDİĞİMİ SÖYLEDİ”
Eşinin intihara kalkışması sonucu hastanede tedavisinin tamamlanmasının ardından kayınpederinin evine gittiğini söyleyen Özden İnam, kayınpederinin evinde eşi ve eşinin ailesi ile bir araya gelerek Pazartesi günü boşanmak için mahkemeye başvuracakları konusunda anlaştıklarını söyledi. Evden çıkarken eşinin kendisi ile tekrar görüşmek istediğini bildiren İnam, kendisiyle burada ilişkiye girdiklerini kaydederek, "Tekrar Enes'i getirmemi istedi. İş çıkışı Enes'i götürdüm. Çocuğu alınca baldızım bana hakaretler etmeye başladı. Selma, 'Senden boşanmayacağım, sana çektireceğim. Kendisini tatmin edemediğim yönünde şeyler söyledi. Diğer oğlumu da alacağım' diyerek hakaret etti. Ben sonrasını hatırlamıyorum. Kendimi kaybettim. Pişmanım. Keşke gitmeseydim eve” ifadelerini kullandı.

Kaynak: İHA


Haber Okunma Sayısı : 1496
26.10.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın