Pass

Çaycuma’nın Perşembe Beldesinde, Perşembe Belediye Spor kulübü yararına dayanışma ve kaynaşma kahvaltısı düzenlendi.

Kahvaltıya; CHP Zonguldak Milletvekili adayı Şerafettin Turpçu, Saadet Partisi Zonguldak milletvekili adayı Seyfettin Aydemir, Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, Saltukova Belediye Başkanı Zerrin Güneş,  Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam, Karapınar Belediye Başkanı Ahmet Aydın, Perşembe Lisesi ve Ortaokulu Müdürleri Ayhan Alagöz ve Şenol Özdil birlikte katıldılar.

Kent Konseyi Kadın komisyonu başkan ve yönetiminin de katıldığı kahvaltıya yoğun katılım vardı.

Perşembe Spor Başkanı İsmail Durdu; “Kahvaltıya katılan tüm davetlilerimize katılımlarından dolayı Teşekkür ediyorum. Sporun Kardeşlik olduğunu ve sporcularımıza azda olsa katkı sağlamak amacıyla düzenlediğimiz etkinliğe katkı sağlayan işadamlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.  Belediye düğün salonunda yapılan kahvaltı sonrası davetliler hatıra fotoğrafı çektirdiler.


Haber Okunma Sayısı : 2121
25.10.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın