Pass

Çaycuma’nın en iyi Keman Virtüözü olan Volkan Sesver, İzmirli Ses Sanatçısı Aylin Ay ile evlendi.

Çaycuma Sahil Night Kulüp’te çalışan ve Çaycuma’ya gelen sanatçıların arkasında keman çalan Volkan Sesver, 2 sene önce Çaycuma’ya gelerek sahne alan Aylin Ay’a keman çalan Sesver, bu kez keman çalmadı Aylin’in gönlünü çaldı.

Çaycuma Su Sesi Düğün Salonunda yapılan düğün adeta sıra gecesi gibi oldu. Birçok sanatçı dostlarının katıldığı düğünde, Aylin ve Volkan düet yaptı. Volkan Sesver ve Aylin Ay’ın dans ederek söylediği “Kalbimin tek sahibi” davetlilerden alkış aldı. Cennet Müzikhol’ün sahibi damat Volkan Sesver’in babası Cafer Sesver ve Kardeşi Gökhan Sesver, zaman zaman keman çalarak davetlilere keyifli vakit yaşattılar.

Volkan ve Aylin düğünlere katılan herkese teşekkür ederken, Çaycuma TV ve Ekspres Gazetesi olarak çifte ömür boyu mutluluklar dileriz.

 

 


Haber Okunma Sayısı : 1916
24.10.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın