Pass

Çaycuma Kent Konseyi tarafından çevre temizliğine dikkat çekmek için çarşı merkezinde etkinlik gerçekleştirildi.

Ellerinden pankartlarla slogan atan çoğunluğu kadınların oluşturduğu grup seslerini duyurmaya çalıştı.

Çaycuma Kenet Konseyi Başkanı Neşe Köktürk faaliyet hakkında şunları söyledi; “Çaycuma’yı daha güzel hale getirmek ve çevre temizliğe dikkat etmek için bu etkinliği gerçekleştirdik. Bu konuda güzel sloganlar seçtik. İlçemiz cuma günü daha kalabalık olduğu için insanlara sesimizi duyurmak istedik. Güzel ve temiz bir çevre için hep beraber birlikte çalışmak zorundayız. Çevreye dikkat çekip Çaycuma’yı daha yaşanabilir bir ilçe haline getireceğiz inşallah”.

 


Haber Okunma Sayısı : 1550
23.10.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın