Pass

AK Parti Zonguldak Milletvekili ve milletvekili Adayı Hüseyin Özbakır, birinci önceliğinin Zonguldak'ı sanayi üssü yapacak teşviki çıkarmak olduğunu açıkladı. 

AK Parti Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır Çaycuma'da çeşitli ziyaretler yaptı. Çaycuma Organize Sanayi Bölgesinde 50'ye yakın sanayi tesisinde sanayici ve çalışanlarla bir araya gelen Özbakır Ankara'da birinci önceliğinin Zonguldak'ı sanayi üssü yapacak teşviki çıkarmak olduğunu açıkladı. Teşvik seviyesinin 1 kademe yükselmesi ile otomatik olarak 2 kademeye yükselmeye sebep olması ile Zonguldak'ı sanayisini uçuracak boyutta yatırımın artacağını ve Zonguldak'ta işsizliğin sıfıra inmesi hatta dışarıdan işçi transferi yapılması gerekliliğinin oluşacağını söyledi.

Sanayicilerin Filyos Limanının açılması ile beraber teşvik probleminin düzelmesi sonucunda yeni yatırımlar sözü verdiği görüşmelerde Özbakır, "Herşeyin çözümü ülkemizde tek başına iktidar ve istikrardır" dedi.

Özbakır'a beraberinde Ak Parti Milletvekili aday adayı Dr. Hasan Özgür Özen, AK Parti Çaycuma İlçe Başkanı Ahmet Çolakoğlu, AK Parti Gökçebey İlçe Başkanı Lokman Aydın ve partililer eşlik etti.


Haber Okunma Sayısı : 1514
22.10.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın