Pass

Saltukova'da bazı mahalle ve caddelere alt yapı calışmalarına başlandı.

Saltukova Belde'si Kokaksu Mahallesi, İstiklal Caddesi , Doğankent siteleri ,güzergah üzerinde önceden planlanıp projesi yapılan atık su alt yapı kanalizasyon şebekesinin yapılmasına başlandı. Belediye Başkanı Zerrin Güneş alt yapı çalışmalarını yerinde inceledi. Başkan Güneş çalışmalar hakkında kısaca bilgiler verdi. Başkan Güneş konuşmasında; “Beldemiz Kokaksu Mahallesi, İstiklal Caddesi, Doğan Kent siteleri arkasında kalan güzergahta daha önceden yapmayı planladığımız 500 metrelik atık su alt yapı kanalizasyon şebekesi hattının projesini tamamladık ve şu an çalışmalara başlamış bulunuyoruz. Burası tamamlandıktan sonra çevre yolu üzerinde bulunan vatandaşlarımızın alt yapı problemini gidermiş olacağız. Her zaman söylediğim gibi vatandaşlarımıza hizmet yolunda hiç durmadan çalışmaya devam edeceğiz” dedi.


Haber Okunma Sayısı : 1224
22.10.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın