Pass

Bölgede üretilen tarım ürünlerinin sebze ve meyvelerin raf ömürlerini uzatmak amacı ile kurulan soğuk hava deposu üreticilerin yüzünü güldürdü.

Kayıkçılar’da sebze ve meyve ile uğraşan üreticiler bundan sonra sadece üretim alanına yoğunluk vererek, üretimin kalitesi de artmış olacak. Kayıkçılar Köyündeki bahçelerden toplanan deveci armutları, Kayıkçılar Kooperatifi tarafından ayrıştırılarak soğuk hava deposuna yerleştirildi.

Kooperatif Başkanı Bayram Cura; “Üreticilerimiz tek meyve ya da sebze hangi ürünü yetiştiriyorsa o ürün üzerinde yoğunlaşacak. Pazar sorununu düşünmeyecek.

Kooperatifimiz bu konuda çok güçlü, tüm üreticilerimizin ürettiği mahsulü biz alıp pazarını biz bulacağız. Göreceksiniz ki 3-5 yıl sonra üretimin kalitesi artacak, üreten çiftçi sayısı artacak ve mevcut soğuk hava depomuz daha da büyüyecek” dedi.


Haber Okunma Sayısı : 1673
21.10.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın