Pass

AK Parti Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır, seçim çalışmalarını Gökçebey ilçesinde sürdürüyor. 

AK Parti Zonguldak Milletvekili ve Milletvekili Adayı Hüseyin Özbakır, beraberinde AK Parti Zonguldak Milletvekili Aday Adayı Dr. Hasan Özgür Özen, AK Parti Gökçebey İlçe Başkanı Lokman Aydın, SKM Başkanı Hayrettin Karadağ, AK Parti Gökçebey Eski İlçe Başkanı Fevzi Tavukçu ve beraberindeki heyet ile birlikte Gökçebey’de bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.
AK Parti Gökçebey İlçe Başkanlığı’na ziyaret eden Özbakır, ardından Gökçebey Kaymakamı Bünyamin Bilin, İlçe Müftüsü Veyis Susam’ı ziyaret etti. Özbakır, seçim gezisini köy ve mahalle ziyaretleriyle de sürdürdü.


Haber Okunma Sayısı : 1430
21.10.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın