Pass

Saadet Partisi Zonguldak Milletvekili Adayı Seyfettin Aydemir seçim çalışmaları kapsamında Güzelyaka köyüne ziyarette bulundu.

Güzelyaka Köyünde kalabalık bir topluluk ile karşılanan Milletvekili Aydemir; “Bir milletin kaderi, hiçbir zaman pasif çoğunluk tarafından tayin edilemez. Bir milletin maddi ve manevi kalkınma hareketi daima o topluluğu inanç, hassasiyet ve fedakârlık itibari ile en yüksek zümresi tarafından başlatılır ve yürütülür. Milletin bu güzide zümresini, ideallerinin siyasetin yapacak bilgi ve beceride bulunması şarttır. Bu şart ortada olmazsa milletin kalkınması ve saadete ulaşması gecikir. Kırk yıllık tecrübeli kadrolarımız vazifesini bundan sonra tam manasına yapacak ve insanlığın saadeti için yeni ve büyük bir adım atacaktır. Milletimizin ızdırabının dinmesi, maddi ve manevi kalkınmanın ülkemizin tam bağımsızlığı huzur, kardeşlik, hürriyet, özgürlük, adalet, refah, kalkınma, izzet ve itibar ancak milli görüşçülerin iktidara gelmesi ile mümkündür. Başka çıkar yol yoktur. Biz bütün insanlığın saadeti için mücadele ediyoruz.

Aydemir ‘in seçim çalışmalarına Saadet Partisi Çaycuma İlçe Başkanı Burak Erol, Çaycuma İlçe Yönetimi ve Parti mensupları iştirak etti.


Haber Okunma Sayısı : 1147
21.10.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın