Pass

AK Parti Zonguldak Milletvekili ve Milletvekili Adayı Hüseyin Özbakır, ziyaretlerine Kilimli ve Türkali köyü ile devam etti. 

AK Parti Zonguldak Milletvekili ve Milletvekili Adayı Hüseyin Özbakır, ziyaretler kapsamında partililerle birlikte önce Kilimli çift tünel yapım çalışmasında bulundu. Özbakır, “Görüyorsunuz, Karayollarına verdiğimiz önem buradan bellidir. Vekil seçildiğimizden bu yana karayollarının bitmesi için bölünmüş yollara kavuşmak için elimizden geleni yapıyoruz. Bu gün de burada Kilimli girişindeki çift tünelin ağzındaki bölümün incelemesini yapıyoruz. Arkadaşları ziyaret ettik. Kendilerine kazasız belasız hayırlı işler diliyorum. İnşallah devamını da getireceğiz. Zonguldak için hayırlı olsun. 1 Kasım’a doğru gayet iyi gidiyoruz. Halkımızdan aldığımız tepkiler gayet güzel. Geçen seçim öncesine göre çok iyi durumdayız. Bunu gezdiğimiz sahalardan, insanların bakışından yaklaşımından anlıyoruz. Eminim bu seçimden zaferle çıkacağız” diye konuştu.

Özbakır, ardından GMİS Karadon Şubesi’ni ziyaret etti. Burada madencilerin sorunlarını da dinleyen Özbakır, “Milletvekilliğimiz dört ayı bulmadı. O gün bu gündür diğer işleri de yaptık. TTK’nın sorunlarıyla da ilgilendik. Takip ettik. Gruplu işçilerin kadroya geçmesini sağladık. Çift maaş hakkını almaya başladılar. Diğer konuların da takipçisiyiz. Bu konuların da değerlendirmesini genel müdürümüzle yapacağız. İnşallah kendilerine ileteceğiz. Bir görüşme yapacağız. Onların da fikrini alacağız. İnşallah hakkımızda hayırlısı olur. Sizlerle ilgilenmeye devam ediyoruz. O yüzden bir endişeniz olmasın” dedi.

AK Parti Milletvekili Hüseyin Özbakır ve beraberindeki heyet Türkali köyüne giderek burada vatandaşların sorunlarını dinledi. Özbakır, Türkali ziyaretinde vatandaşların ilgisini gördü.

 

 


Haber Okunma Sayısı : 1483
20.10.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın