Pass

Çalışmalarıyla göz dolduran CHP’li Kadın Kolları, Salı günleri İstasyon Mahallesinde kurulan Salıpazarı esnafını ziyaret etti.

CHP’li Kadın Kolları 1 Kasım’da partilerine destek istediler. Kadın Haklarının daha iyi savunulabilmesi için daha çok mücadele verdiklerini söyleyen bayanlar, CHP’de kendilerine bu konuda daha çok imkân verileceğini esnafın 1 Kasım’dan sonra (CHP İktidara geldiğinde) daha güzel şeyler olacağını söylediler.

Merkeze bağlı köylerden gelen kadınlar yetiştirdikleri ürünleri pazarda satarak ev bütçesine katkıda bulundukları ifade ederken seçim sonrası “unutulmayalım yeter” dediler.

 


Haber Okunma Sayısı : 1682
20.10.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın