Pass

Saadet Partisi Zonguldak Milletvekili Adayı Seyfettin Aydemir seçim çalışmaları kapsamında Kerimler, Helvacılar, Basatlar köylerine ziyarette bulundu.

Çaycuma’nın Perşembe Beldesine bağlı köylerinde vatandaşlar tarafından sıcak bir ilgiyle karşılanan Milletvekili Adayı Aydemir; “Biz de işler yaptık” diyerek birtakım çoluk-çocuk işini saymak başkadır. Güvenebilmek için önce ne dediğine bakacağız. Boş lafla kaybedecek vaktimiz yok. Çok kritik noktadayız.

Bir yandan dış mihrakların etkisi ve yönlendirmesi altında olup, diğer bir ifade ile IMF’nin her dediğine evet deyip, hem borç ve faiz sarmalını devam ettireceğim, hem de ülkeyi kurtaracağım sözlerine inanmak doğru ve mümkün olmadığı gibi, bunu daha önce gerçekleştirmiş olmadan ileri sürülen laftan ibaret içi boş iddialara da güvenmek doğru değildir.

Saadet Partisi milli görüşüyle bir kere değil üç kere Türkiye’yi bugünkü durumdan fiilen kurtarmıştır. Başarıyla kurtarmıştır. Laf değil, gerçekler konuşuyor, yapılanlar konuşuluyor, yapacağımız laflar değil.   

Yaptık diye konuşabilmek Allah’ın emriyle. Bu Saadet Partisi’ne nasip oluyor, Milli Görüş sahibi olduğu için” dedi.

Milletvekili Adayı Aydemir‘in seçim çalışmalarına Saadet Partisi Çaycuma İlçe Başkanı Burak Erol, Çaycuma İlçe Yönetimi ve Parti mensupları iştirak etti.


Haber Okunma Sayısı : 1348
20.10.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın