Pass

Aydemir, Çaycuma köylerinde vatandaşlar tarafından büyük bir ilgiyle karşılanan Milletvekili Aydemir; “Hepinizin malumu olduğu üzere 1 Kasım’da Türkiye’mizde bir seçim var. Her seçim önemlidir ancak gerçekten bu seçim tarihi bir seçimdir. Çünkü İslam coğrafyası tarihte hiç olmadığı kadar kan ve gözyaşına boğulmuştur.  İşgal, iç çatışma ve KAOS’un içine sürüklenmiştir. Son limanımız son kalemiz olan Türkiye’miz bile acemi tayfalar yüzünden kan ağlıyor. Her gün 3-5 şehidimiz geliyor. Dün Genel Başkanımız Mustafa Kamalak Şırnak ve Cizre’de idi. Devlet ‘gitme, can güvenliğini sağlayamam’ dedi. 

Genel Başkanımız  ‘Güvenlik istemiyorum. Sorumluluk bana aittir’ diyerek belge imzalamak zorunda kaldı. İktidar sahipleri muhalefeti  ‘Siz Sivas’ın doğusuna bile gidemezsiniz’ diye eleştiriyor. Bre gafil, bre acemi tayfa, bu ülkenin güvenliğinden, bütün vatandaşlarının can, mal, ırz ve namus güvenliğinden sen sorumlu değil misin? Sen iktidara geldiğinde herhangi bir kimsenin Sivas’ın doğusuna gidememe gibi bir sorunu var mıydı? Yine bre acemi tayfa ‘Ülkenin bazı yerlerinde seçim güvenliği yoktur. Sandıklar başka yerlere taşınmalı’ diyorsun. Sen iktidara gelirken Türkiye’nin böyle bir sorunu var mıydı?” diye sordu.

Aydemir’in seçim çalışmalarına Saadet Partisi Çaycuma İlçe Başkanı Burak Erol, Çaycuma İlçe Yönetimi ve Parti mensupları iştirak etti.


Haber Okunma Sayısı : 1203
19.10.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın