Pass

Çaycuma’ya bağlı Saltukova Beldesinde, Saltukova Spor Kulübü tarafından kahvaltı etkinliği yapldı.

Saltukova Belediyesi bünyesinde bulunan Saltukova Spor Kulübü tarafından işletmeciliğini de Saltukova Spor Kulübünün taptığı tesislerde kahvaltı etkinliği yapıldı. Hava şartlarının güzel olması sebebi ile Belediye Çay bahçesinde organize edilen kahvaltı programına ilgi büyük oldu.

Saltukova Spor Kulübü yararına düzenlenen dayanışma ve kaynaşma kahvaltısına Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, Karapınar Beldiye Başkanı Ahmet Aydın, Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam, CHP Çaycuma İlçe Başkanı Fuat Kalaycı, Siyasi parti yöneticileri, Türk-Eğitim-Sen Başkanı Tarık Arslan, çok sayıda daire amirleri, okul müdürleri, öğretmenler, Saltukova Spor Kulübü yönetici ve futbolcularının yanı sıra Saltukova halkı katıldı.

Saltukova Spor Kulübü yararına düzenlenen kahvaltıya 200’e yakın kişi katıldı. Kahvaltı etkinliğine katılanları karşılayan Saltukova Belediye Başkanı Zerrin Güneş; “Saltukova Spor bölgemizin en iyi takımları arasında olup adını Çaycuma ve Zonguldak dışına da taşıyacaktır. Spor her şeyden önce barış, kardeşliktir. Gençlerimizin kötü alışkanlıklardan uzak olmaları için sporun her türlüsünü destekliyorum” dedi.

Kulüp Başkanı Ozan Yılmaz; Bugün burada Saltukova Sporumuzun kahvaltısında bizlere destek vermek için gelen herkese teşekkür ediyorum. Saltukova Spor liglerin başlamasıyla birlikte liderlik koltuğuna oturmuştur. İnşallah sezon sonuna kadar yerimizi koruyup hedefimiz olan Şampiyonluk kupasını hep birlikte kaldıracağız. Belediye Başkanımız Zerrin Güneş, Saltukova Sporumuza kalıcı gelir elde edebilmemiz için merkezde bulunan ve Belediyenin en güzel yeri olan Çay Bahçesini bizlere tahsis etmiştir. Başkanımıza spora verdiği katkılardan dolayı şükranlarımı sunuyorum. Başarı birlikte olacaktır. Kahvaltımıza gelen herkese tekrardan teşekkür ediyorum” dedi.

  


Haber Okunma Sayısı : 2519
19.10.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın