Pass

Saadet Partisi Zonguldak Milletvekili Adayı Seyfettin Aydemir seçim çalışmaları kapsamında Çomranlı, Çayköy, Esenyurt ve Çömlekçi köylerine ziyarette bulundu.

Çaycuma’nın köylerinde vatandaşlar tarafından büyük bir ilgiyle karşılanan Milletvekili Adayı Aydemir, seçim çalışmalarına Saadet Partisi Çaycuma İlçe Başkanı Burak Erol, Çaycuma İlçe Yönetimi ve partiye üyeleri katıldı.   

Ziyaret esnasında Aydemir; “Bir ülkenin yetişmiş tecrübeli evlatlarına düşen en önemli görevlerden birisi bu kadar önemli bir seçimde 76 milyon memleket evladının hepsini bir kardeş olarak kucaklayarak onlara ülkenin ve kendilerinin mutluluğu için seçimlerde tercihlerini isabetli yapmalarına yardımcı olmak, tecrübe ve bilgilerini onlarla paylaşarak ülkenin selameti için en hayırlı sonucun doğmasını sağlamaya çalışmaktır. Bunun için öncelikle her şeyden evvel bu vereceğimiz oylarla parti seçmiyoruz, geleceğimizi seçiyoruz” dedi.


Haber Okunma Sayısı : 1209
17.10.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın