Pass

Çaycuma Belediyesi geri dönüşüm amaçlı ambalaj atıkları toplama noktaları oluşturuyor.

Çaycuma Belediyesi Geri Dönüşüm Projesi kapsamında kaynağından özel araçla toplanan ambalaj atıkları ayrıştırıyor. Projeye ilave toplama noktaları kurulmaya başlandı. Cam, plastik, metal, karton, kâğıtlardan oluşan çöpleri artık Çaycuma Belediyesi tarafından şehrin uygun yerlerine konulacak olan ambalaj atıkları toplama noktalarına atılarak, geri dönüşüme ve ekonomiye katkı sağlayacağı düşünülüyor. 

 

 


Haber Okunma Sayısı : 1296
17.10.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın